امروز چهارشنبه, 29 اسفند 1397 - Wed 03 20 2019
تازه ترین خبرها

تخصیص 7میلیارد ریال اعتبار برای ورزش دهلران/ 9 ورزشکار دهلرانی به تیم ملی دعوت شدند

تخصیص 7میلیارد ریال اعتبار برای ورزش دهلران/ 9 ورزشکار دهلرانی به تیم ملی دعوت شدند
 
سرپرست اداره ورزش و جوانان دهلران گفت و گو با پایگاه خبری نسیم دهلران عملکرده شش ماهه این اداره را تشریح نمود.
 
به گزارش نسیم دهلران، "غلامرضا شامحمدی" سرپرست اداره ورزش و جوانان دهلران در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: شش ماهه نخست امسال اتفاقات خوبی در بحث ورزش رقم خورده است.
 
وی با اشاره به پروژه های عمرانی بخش ورزش، افزود: امسال افتتاح پروژه سالن ورزشی عین خوش را داشتیم که از سال 89 عملیات اجرایی آن آغاز شده بود.
 
سرپرست اداره ورزش و جوانان دهلران ادامه داد: این سالن با مساحت 800 متر مربع و با هزینه  754 میلیون و 500 هزار تومان از محل اعتبارات ملی ساخته و به بهره برداری رسید.
 
وی تصریح نمود: همچنین در شش ماهه اول امسال 2 کلنگ زنی چمن مصنوعی در بخش  سراب میمه و روستای مملح از توابع بخش موسیان را داشتیم.
 
شامحمدی به اعتبارات مصوب شده امسال برای ورزش و جوانان اشاره نمود و گفت: امسال از محل اعتبارات برنامه و بودجه شهرستان 700 میلیون تومان برای ورزش و جوانان دهلران در جهت تجهیز، تکمیل و نگهداری اماکن ورزشی در نظر گرفته شده است.
 
وی به مقام های کشوری کسب شده توسط ورزشکاران شهرستان اشاره نمود و بیان داشت: در شش ماهه امسال 19 مقام کشوری توسط ورزشکاران دهلرانی به دست آمده که هیئت کاراته با 6 مقام بیشترین سهم را در این زمینه دارد.
 
سرپرست اداره ورزش و جوانان دهلران عنوان کرد: همچنین امسال 9 نفر از ورزشکاران این شهرستان به اردوی تیم ملی در رده های مختلف دعوت شده اند 5 نفر از آنها آقایان و  نفر دیگر بانوان هستند.
 
وی بیان نمود: تیم فوتسال نوجوانان شرهانی امسال با اقتدار به عنوان تنها نماینده استان در مسابقات لیگ برتر فوتسال نوجوانان کشور شرکت نمود.
 
شامحمدی ابراز نمود: برای ارتقاء سطح علمی مربیان و هیئت های ورزشی 3 دوره کلاس های آموزشی با حضور اساتید مجرب و مورد تایید وزارت ورزش و جوانان در شهرستان دهلران برگزار شد.
 
شهرستان دهلران دارای دو هزار و 500 نفر ورزشکار سازمان یافته و 34 باشگاه خصوص می باشد.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد