امروز پنج شنبه, 02 خرداد 1398 - Thu 05 23 2019
تازه ترین خبرها

تمدید قول مدیرکل ورزش و جوانان

تمدید قول مدیرکل ورزش و جوانان
 
مدیرکل ورزش و جوانان قول یکماهه برای بازگشایی تنها استخر شنای دهلران را به یکسال تمدید کرد.
 
به گزارش نسیم دهلران، در شهرستان های گرمسیری چون دهلران بهترین ورزش و بهترین تفریح، ورزش شنا است.
 
 
متأسفانه در چند سال اخیر مسئولان ورزش استان به شدت به این مهم در شهرستان دهلران بی توجهی نموده و تنها استخر شنای این شهرستان را به حال خود رها نموده اند.
 
البته هرساله از طریق رسانه ها این مطالبه به حق مردم دهلران خصوصا جوانان به گوش مسئولان رسیده است اما کو گوش شنوا...
 
 
اردیبهشت سال 94 این پایگاه خبری گزارشی تحت عنوان "تعطیلی تنها استخر شنای دهلران/ انتظار شناگران تابستان و تعلل مسوولان دهلران" منتشر نمود که لینک آن در ذیل قابل رویت است.

لینک خبر اینجا
 
شهریور 95 نیز گزارشی تحت عنوان "غرق اشتغال در بی آبی استخر" منتشر نمودیم که لینک آن در ذیل می باشد.
 
لینک خبر اینجا
 
همچنین در مهرماه 95 نیز گزارشی تحت عنوان "خطر مرگ در کمین شناگران/ استخر شنای دهلران تعطیل می شود" منتشر کردیم که لینک آن در ذیل می باشد.
 
لینک خبر اینجا
 
در سال 97 برای اینکه مسئولان درک کنند و بفهمند وضعیت استخر چگونه است از آن گزارش فیلمی تهیه نمودیم  که در ذیل قابل مشاهده است.
 

 
پس از انتشار فیلم، مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام به همراه نماینده مردم دهلران در مجلس شورای اسلامی مجبور به بازدید از تنها استخر شنای دهلران شدند و در این بازدید مدیر کل ورزش و جوانان در جلوی دوربین ضمن عذرخواهی از مردم قول داد که استخر اواخر مرداد ماه برای همیشه هم در فصل سرما و هم در فصل گرما باز شود.
 
اکنون تابستان تمام شد و قول مدیر کل ورزش و جوانان اجرایی نشد.
 
 
بدقولی مدیرکل ورزش و جوانان باعث شد تا مردم دهلران از طریق فضای مجازی بدقولی وی را گوشزد کنند که این امر باعث واکنش از سوی اداره کل ورزش و جوانان گشت.
 
روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان در جوابیه ای به یکی از کانال های تلگرامی هزینه نزدیک به 400 میلیون تومانی را مثل پتک بر سر مردم کوبیدند و گفتند که 2 میلیارد دیگر نیاز است و این بار قول سال 98 را در صورت تامین اعتبار دادند.
 
اول باید ذکر شود که استخر شنا ضمن ایجاد نشاط بین مردم، درآمدزایی خوبی برای اداره کل ورزش و جوانان دارد.
 
دوم اینکه مدیرکل عزیز؛ شما 400 میلیون تومان را نقدا داشتید قول یک ماهه دادید و به سر اجام نرسید، حال چگونه قول یکساله می دهید آن هم با اعتباری که حتی در ذهن هم نقد شدن آن کمتر از توهم نیست.
 
با اعتبار 2میلیارد تومان می شود یک استخر استاندارد با امکاناتی چون سونا و جکوزی ساخت نه اینکه یک استخر بسیار قدیمی راتعمیر نمود.
 
آنچه از جوابیه اداره کل ورزش و جوانان می شود نتیجه گرفت این است که کورکورانه اعتباری را صرف استخر نموده اند و کارشناس مجرب هم در اداره کل وجود ندارد تا از ریخت و پاش 400 میلیون تومانی بیهوده جلوگیری کند.
 
حال که به دنبال اعتبار 2 میلیادری تومانی هستند بهتر است که استخر قدیمی را با امکانات اولیه راه اندازی نمایند و به فکر راه اندازی استخری جدید در شهرستان دهلران باشند.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد