امروز چهارشنبه, 30 مرداد 1398 - Wed 08 21 2019
تازه ترین خبرها

دهلران قهرمان بوکس بزرگسالان شد

دهلران قهرمان بوکس بزرگسالان شد
 
سرپرست اداره ورزش و جوانان دهلران از قهرمانی بزرگسالان و نایب قهرمانی جوانان بوکس دهلران در رقابت های استانی خبر داد.
 
به گزارش نسیم دهلران، "غلامرضا شامحمدی" سرپرست اداره ورزش و جوانان دهلران در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: مسابقات بوکس قهرمانی استان ایلام در 2 رده سنی جوانان و بزرگسالان به میزبانی دهلران و به مناسبت هفته بسیج برگزار شد.
 
وی افزود: در رده تیمی بزرگسالان دهلران به مقام نخست دست یافت و تیم های ایلام و آبدانان به ترتیب دوم و سوم شدند.
 
سرپرست اداره ورزش و جوانان دهلران یادآور شد: در بخش جوانان نیز عنوان قهرمانی به تیم ایلام رسید و تیم های دهلران و آبدانان عناوین دوم و سوم را کسب کردند.
 
وی خاطر نشان کرد: این مسابقه ها با حضور شهرستان های ایلام و ایوان و دهلران و آبدانان به میزبانی دهلران و با حضور 21 ورزشکار برگزار شد.
 
شامحمدی اضافه کرد: ورزشکاران در این رقابت ها در 10 وزن و 2 رده سنی جوانان و بزرگسالان در سالن بوکس دهلران به مصاف هم رفتند که در رده جوانان وزن 64 کیلوگرم علی غلامی از ایلام، وزن 60 کیلوگرم علی خان محمدی از دهلران و در وزن 52 کیلوگرم پوریا پرتو از ایلام اول شدند.
 
وی اضافه نمود: در رده بزرگسالان و در وزن 52 کیلوگرم حسین تن بد از ایلام، 56 محمد دیناروند از دهلران، 60 افشین چولکی از ایوان، 64 مسعود آب خفته از ایلام، 69 بهزاد غلامی از ایلام ، وزن 75 کیلوگرم سبحان محمدی از آبدانان، وزن 81کیلوگرم محمدعلی سبزواری از دهلران، وزن 91کیلوگرم مهدی آل کثیر از دهلران و وزن 91+ کیلوگرم امین جاسمی از دهلران اول شدند.
 
سرپرست اداره ورزش و جوانان ابراز نمود: افراد برتر رده های سنی بزرگسالان و جوانان این رقابت ها به مسابقات انتخابی قهرمانی بوکس کشور که در استان خوزستان برگزار می شود، راه پیدا کردند.
 
انتهای خبر/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد